Dědečkovy noviny! Začtěte se ... už brzy i ve schránkách.


Aktuality

Tohle už vážně přeháníte!
Vážená paní Markéta Pekarová Adamová, dnes se setkám se svým právníkem a podnikneme patřičné kroky. Co si to dovolujete!

Nenechte dál ovládat naši zemi Markétou Pekarovou Adamovou a Tomášem Czerninem z TOP09 !
Jsem ekonom a v životě jsem mnohokrát stál před náročným rozhodnutím či úkolem, mnohdy v krizové situaci. Nikdy v životě ani v podnikání jsem nerespektoval aroganci a nikdy nebudu. V kampani jsem potkal mnoho lidí, a vážím si každého ... kdo přišel normálně...

Podal jsem podnět na ÚHOS kvůli k prošetření podezření z kartelové dohody.
To že den po skončení komunálních voleb, najednou ministr přijde s tím, že se nebude občanům stropovat celá cena spotřeby elektrické energie, ale jen její část ... je jedna věc.
Ta druhá věc je, jak přišli na to, že to bude zrovna 6 Kč/kWh.

A je to tady!
Náhodička, že den po skončení komunálních voleb, najednou ministr přijde s tím, že se nebude občanům stropovat celá cena spotřeby elektrické energie, ale jen její část!
Tak až Vám bude Markéta Pekarová Adamová a Tomáš Czernin zase lhát o tom jak vše zařídili, tak den po volbách už je to zase jinak!

Chtěl bych poděkovat mé rodině, že se mnou ty 3 měsíce kampaně vydržela.

Zdravotnictví - Zajisté bude plno kandidátů, co budou slibovat zlepšení zdravotnictví atd... Ono zlepšení je možné ale na to musíte mít finance. Pokud současná vláda sebrala zdravotnictví téměř 20 miliard korun, tak to půjde těžko. Nejen já vůbec netuším, jak to chtějí jako udělat. A měli byste vědět, že náš pan senátor s tímto škrtem souhlasí a...

Pokud za pobírání dotací kritizuje TOP 09 ostatní neměl by pan senátor Tomáš Czernin hlavně začít u sebe?
Kdy jeho kamarádka Markéta Pekarová Adamová nechá vyvěsit billboardy s jeho tváří a informací, že je hrozbou pro Česko?
Anebo začne teď snad úderka Top09 vytvářet aplikace, kde bude varování, že obsahují dřevo nebo jiné suroviny od Czernina?

Kdo ty firmy bude vybírat? Síkela v centrále STANu?
Velkoodběratelé elektřiny a plynu (podnikatelé) budou moci podle premiéra Petra Fialy od 1. listopadu čerpat podporu kvůli vysokým cenám energií. Na program je připraveno 30 miliard korun pro 8 000 vyvolených firem?