Ovšem když lže premiér, ministr financí, ministr školství, europoslanec a ministr průmyslu a cíleně šíří dezinformace to už jednoho naštve.

27.06.2022

Když mi někdy zalže dcera v kolik přijde je to k vzteku, ale co naděláme. Nebyl jsme jiní nebudeme nic předstírat a chodili jsme poději a potají taky že. Ovšem když lže premiér, ministr financí, ministr školství, europoslanec a ministr průmyslu a cíleně šíří dezinformace to už jednoho naštve. 

 Tak popořadě:

Pohádka o norském plynu "předchozí vláda nás zbavila dodávek norského plynu" hlásal premiér v projevu. Pravda je taková že vláda do rozhodování nadnárodních vlastníků nemohla nijak zasáhnout. Tečka pane premiére. Lhát se nemá a už vůbec ne v přímém přenosu v hlavním vysílacím čase ve všech televizích. 

 A druhá záležitost:

Proč měli Gazdíl a Polčák ze STANu nějaké krypto šifro telefony, které používají mafiáni asi tušíme všichni. Nejlepší je, jak se dokážou sami odkopat. Klienti pražské firmy CircleTech běžně platí za užívání licence. Gazdíka s Polčákem by taková služba stála v součtu 300 tisíc. V textu Seznam Zprávy Gazdík - já nic za telefon nehradil. Polčák - Ten prý taky za nic nikdy nic nehradil ale měl od majitele firmy speciální cenu. 

 Tak jak teda kluci? Lhát se fakt nemá. 

Pamatujete si na fotbalistu Ujfalušiho: "Nic jsem neplatil a ta částka absolutně nesouhlasí," obhajoba obránce že neplatil za dámskou společnost. 

A k přiložené fotce: Líbí se mi, jak Macrón s Leyenovou trpělivě čekají, až si na ně pan Fiala udělá chvilku času. 

Přeji krásný týden přátelé.