Takže pane senátore Tomáši Czernine !

05.08.2022

Takže pane senátore Tomáši Czernine !

Za prvé - Vám asi přijde normální jiným lidem či politickým stranám narušovat meeting? Mě by to ani nenapadlo a ani se to u nás v kraji nedělalo. A věřte že to, co se děje zde veřejně odsuzuji. Díky že se od toho, co se děje budete také veřejně distancovat!
Nebo to schvalujete?

Za druhé- vyzýváte Andreje Babiše, aby rezignoval na své politické funkce a odešel okamžitě z politiky? Já chápu že se chcete zviditelnit, protože vaše práce v senátu je tristní ale tímto způsobem? Opakuji - Očekával bych spíš pravý opak toho, co děláte... uklidnění situace, a ne další hrocení a rozeštvávání společnosti kvůli politickým bodíkům.
Přesně to bych očekával od demokratického politika!

Za třetí - Zakleknutý chlapec sebral reproduktor a utíkal s ním pryč. Byl zakleknut správně? To ať posoudí sama policie. Že je to 14letý autista nemohli vědět. Kradl. Tečka. To ho měli nechat jít? Policii řídíte tak pokud se vám to nelíbí vyřiďte si to s ministrem Rakušanem a netahejte nás do toho.

Za čtvrté - Podle šéfa policejních odborů Tomáše Machoviče je přítomnost policistů v civilu na podobné akci standardní, jde totiž o bezpečnostní riziko. Přesně proto chodí i na fotbal atd... tomu snad rozumíte! Pokud ne!
Domluvte se s kolegou ministrem Rakušanem ... ten to řídí!

Kultivovaná společnost na úrovni snad umí nesouhlas projevit i jinak a já doufám že se k tomu veřejně tak postavíte a vyzvete své příznivce, aby s tím narušováním, provokacemi a násilím skončili.
Děkuji.
Jaromír Dědeček