Titulky ve všech novinách … vše se musí zdražit kvůli Ukrajině, kvůli plynu, kvůli naftě a bum…plyn teče.

21.07.2022

Titulky ve všech novinách ... vše se musí zdražit kvůli Ukrajině, kvůli plynu, kvůli naftě a bum...plyn teče. 

Zjistili jsme, že za vše může vláda ANO i když ty předchozí prodali úplně vše co nebylo přibitý hřebíkem k zemi, ale i tak...může za to předchozí vláda! A ceny? Ceny zůstanou nahoře a o to tady přeci šlo. Stejně tak s naftou, ceny šli uměle nahoru ale dolů půjdou pomalu či vůbec! 

Suma sumárum ... vyvolala se panika, vše se uměle díky tomu zdražilo a ti, co jsou bohatí, jsou ještě víc bohatí a ti co jsou chudí, ještě více zchudli. 

A nebojte ... vyšponované ceny ponechají, protože co kdyby, znáte to jsme specifický trh, protože zisk atd... 

A co bude dál? 

Fiala a Brusel jasně několikrát deklarovali, že je zapotřebí odstřihnout se od ruského plynu a ropy. Je vůbec to opětovné spuštění NS1 v souladu s bruselskou politikou? 

Úplně si představuji, jak je ve Strakovce a Bruselu zavládl chaos. Fiala a Urshula musí okamžitě učinit vše proto, aby plynovod nebyl spuštěn. Pokud by i přesto odporní Rusové nějakým způsobem plynovod zprovoznili je zapotřebí přijít s balíkem sankcí č. 8 a urychleně připravit sankční balíky č.9 až č.150. 

 Budeme se všichni modlit, aby konečně Rusákům došlo, že my ten jejich plyn, ropu a ostatní suroviny nepotřebujeme a nechceme. Protože my, na rozdíl od nich, my máme vše pod kontrolou...