Vemte si další svetr a porazíme Putina? Opravdu?

15.08.2022

Paní Markéta Pekarová Adamová šéfová pana senátora Tomáš Czernin se opět předvedla v Partii na CNN Prima. Vemte si další svetr a porazíme Putina.

Tak já už konečně chápu, proč pan senátor Tomáš Czernin na své sociální sítě vkládá jen faunu, floru a sem tam se představí jako myslivec. Protože pokud toto je jediné, co vládní koalice pro naše občany a firmy připravila tak si upřímně můžeme říct kde asi tak jsme!

Lidé čekají systémové řešení drahé elektřiny a od vlády zazní, že si mají vzít více svetrů. Tak to už je trochu výsměch ne? Proč k nám přistupují jako k nesvéprávným občanům. Vláda vlastně nic nedělá a čeká, že problém zmizí sám od sebe.

Dokonce jsme se dozvěděli jen tak na okraj, že vláda pracuje s návrhem snížit či úplně zrušit státní podporu stavebního spoření. Sny mladých lidí o vlastním bydlení se oddalují na neurčito. Je mi jich líto.

Na druhou stranu, kdo přece jen na vlastní bydlení dosáhne, tomu tam bude chodit kontrola, jestli moc netopí, moc nesvítí, zbytečně se nemyje a jestli tam nevede protistátní řeči.

A tak si tady žijeme. Díky ... už to stačilo NE!